Sitemap |
Bestuur en organisatie
Vrije tijd
Toerisme
Cultuur
Sport
Bibliotheek
Zwembad
Musea
Evenementenkalender
Bouwen
Wonen en leefomgeving
Welzijn en samenleven
Leren en onderwijs
Veiligheid en preventie
Verkeer en openbare werken
Werk en economie
Jeugd
Ouders
65+

Dagtrips

Print deze pagina | A tot Z
| A A
Een dagje actief in Westende of van strand tot hinterland...
Bij de dienst voor toerisme kan je er terecht voor een volledig uitgewerkt programma.
 
Een dagje uit de band van strand tot hinterland
Een dagje Middelkerke met een bezoek aan Villa Les Zéphyrs, het Casino, de dronkenput en een tocht door het pittoreske hinterland. Verschillende maaltijdformules bespreekbaar.

Een dagje actief in Westende
Een uitstap vol buitenactiviteiten. In de voormiddag krijg je de keuze uit een aantal sportieve activiteiten. (strandsporten, kickbike, volkssporten of duinenoriƫntatie) In de namiddag organiseren we een gocartrally, waarbij je per team een aantal vragen op te lossen krijgt over Westende.
 
Info: Dienst voor Toerisme T 059 300 368 toerisme@middelkerke.be
 
Strandsporten
Het strand biedt een enorme waaier aan sportieve mogelijkheden. Afhankelijk van de weersomstandigheden nodigen we je uit voor een partijtje frisbee, strandhockey, reuze aardbal, beach volley en kiting.
 
Duinenoriƫntatie
Een uitdagende opdracht waarbij je op zoek gaat in een uitgestrekt duinenlandschap. Een professionele monitor leert je eerst de knepen van het vak. Daarna kan je gewapend met een kaart op zoek gaan.
 
Volkssporten
Waag je met je groep aan een reeks oude Vlaamse volkssporten.
 
Kickbike
Nieuw! Een grote autoped. Deze step herinnert alleen wat de vorm betreft nog aan het speelgoed uit onze kindertijd. Met deze kickbikes kan men vlot tochten ondernemen op de dijk of in de polders.
Categorie: Niet gecategoriseerd