Sitemap | Webwijzer| Help |
Bestuur en organisatie
Vrije tijd
Toerisme
Sport
Cultuur
Bibliotheek
Zwembad
Musea
Bouwen
Wonen en leefomgeving
Welzijn en samenleven
Leren en onderwijs
Veiligheid en preventie
Verkeer en openbare werken
Werk en economie
Jeugd
Ouders
65+

Bijzonderheden centrum De Branding

Print deze pagina | A tot Z
| A A

Al deze informatie en nog veel meer kan je terugvinden in het gebruiksreglement centrum De Branding.

  • Activiteiten van private aard (bijvoorbeeld privé-feesten zoals huwelijken, jubilea,…) worden voor alle categorieën uitgesloten.
  • Er worden geen dieren toegelaten (met uitzondering van geleide honden voor mindervaliden).
  • Er worden sluitingsperiodes voorzien van 24/12 t.e.m. 26/12 en van 31/12 t.e.m. 02/1 van elk kalenderjaar.
  • De gebruiker betaalt een borgsom van 250 € bij de boeking van een zaal voor een fuifactiviteit.
  •  Een zaal / lokaal kan in optie genomen worden met een maximum van drie opties per gebruiker, per soort activiteit en per kalenderjaar. Opties blijven één maand geldig.
    Indien een zaal / lokaal geannuleerd wordt minder dan een maand voor de aanvang van de activiteit wordt een annulatiekost aangerekend van 50% van het boekingstarief.
    Indien een zaal / lokaal geannuleerd wordt minder dan een week voor de aanvang van de activiteit wordt een annulatiekost aangerekend van 100% van het boekingstarief.
  • Het leveringsrecht voor de drank behoort toe aan de concessionaris, m.a.w. alle drank voor de activiteit moet bij hem besteld worden. De gebruiker neemt ten laatste 3 weken voor aanvang van de activiteit contact op met de concessionaris Frans Serruys 0475 28 46 55.
  • Als je meubilair of technisch materiaal wenst te gebruiken neem dan tenminste 3 weken op voorhand contact op met de zaalwachter en/of de technicus op het nummer 059 31 95 53.