Werken Louis Logierlaan, fietssas in Duinenweg

Gepost op 07/07/2026

Vanaf 18 juli gaat het bouwverlof in. Dan legt de aannemer ook de werken in de Louis Logierlaan stil. Om de veiligheid en het fietsverkeer zo goed mogelijk te garanderen, zijn er enkele tijdelijke maatregelen tot en met zondag 10 augustus.

Fietsers

De populaire fietsstraat Duinenweg doorkruist de Louis Logierlaan. Omwille van de onafgewerkte straat is het kruispunt nu tijdelijk verhard om fietsverkeer toe te laten. Aan beide kanten van het kruispunt gaan betonblokken voor een fietssas zorgen. Die vertragen op de voorlopig verharde ondergrond. Fietsers dienen er - voor hun eigen veiligheid - ook af te stappen.

Wagens en parkeren

  • De Logierlaan blijft ook tijdens het bouwverlof afgesloten voor doorgaand gemotoriseerd verkeer. 
  • Ter hoogte van het kruispunt met de Duinenweg is de Louis Logierlaan afgesloten. Er is slechts plaatselijk verkeer toegelaten. 
  • Parkeren is er enkel toegelaten voor bewoners.
  • Deze maatregelen gaan in tussen zaterdag 18 juli en zondag 10 augustus.