42 gouden koppels gevierd

Op vrijdag 20 december vierden 42 gouden koppels hun 50ste huwelijksverjaardag in zaal De Stille Meers in Middelkerke. Het gemeentebestuur wilde met dit feest alle Middelkerkse gouden huwelijksjubilarissen een leuke attentie en een gezellige namiddag aanbieden.

Verbondenheid

“Alles draait om verbondenheid” zegt burgemeester Dedecker. “Koppels die al zo lang gehuwd zijn, zijn ook voor een stuk verbonden met onze gemeente. Ze hebben er misschien een eigen zaak opgebouwd, of ze zijn actief in het verenigingsleven, of ze hebben kinderen die hier opgegroeid zijn. Als gemeente pluk je daar voor een stuk de vruchten van. Zij zijn een grote hoeksteen in onze lokale samenleving. En het is ook gewoon een teken van respect.”

Mysterie van het huwelijk

De gouden koppels kregen een lekker desserbordje en een goochelact voorgeschoteld. “Een beetje symbolisch voor de mysterieuze ingrediënten van een goed huwelijk, dat is ook een beetje tovenarij”, grapt burgemeester Dedecker.

Wie in 2020 zijn gouden jubileum viert, krijgt een uitnodiging in de loop van 2020.

Schrijf u in op de nieuwsbrief van Gemeente Middelkerke