Sportgala

Wat ?

Jaarlijks wordt de Middelkerkse sporter op het Middelkerks Sportgala in de bloemetjes gezet.

Een deskundige jury kiest uit de kandidaten 1 sportman, sportvrouw of ploeg voor zijn, haar of hun opmerkelijke prestatie(s) van het voorbije jaar. Ook de jeugdsporttrofee en de trofee voor de sporter met een handicap worden uitgereikt.

Achter de schermen van een sportclub wordt ook veel nuttig en onmisbaar werk geleverd. Medewerkers van een sportclub die minimaal 20 jaar dienst hebben worden gehuldigd als sportverdiensten.

Dien je kandidatuur + prestaties ( via formulieren  hieronder - VOLLEDIG invullen )in voor 31 december 2017 via sportdienst@middelkerke.be samen met enkele digitale foto's 

 

Thema

Elk jaar staat één bepaald thema centraal tijdens de trofee van sport . Thema dit jaar is brandingssporten ( windsurfen, golfsurfen, kitesurfen, ... ) 

 

 

Genomineerden

Trofee van Sport

Céline Roelens - atletiek

Ivan Ameele - zeilwagenrijden

Jan Decock - triatlon

Lieselotte Feys - lifesaving

 

Jeugdsport trofee

Lau Duprez - kiten

Nore Haezaert - turnen

 

G-sport trofee

Caroline Ghyselbrecht - atletiek

 

jaartrofee van sportjeugdsporttrofee
1987Mario Lannoye ( snooker)/
1988Franky Vercarre( atletiek)/
1989Natacha Bacqué ( trampoline)/
1990Els Pylyser ( speedsailing)/
1991Kenneth Ramaekers ( zwemmen)/
1992Bjorn Renty( voetbal)/
1993Inge Verhelst ( atletiek)/
1994Dirk Wallyn ( boksen)/
1995Yvan Ameele ( zeilwagenrijden)/
1996George Deschacht(atletiek)/
1997handbalclub Thor damesBieke Vandenabeele ( zwemmen) 
1998Diederik Vandaele ( triatlon)Tine Vandecasteele ( turnen)
1999Andy Capelle ( wielrennen)Inge Van Eessen ( hip-hop )
2000Katrien Vlieghe ( triatlon special Olympics)Jeffy Boudaer ( bowling)
2001Bieke Vandenabeele ( reddend zwemmen )Zwemclub De Dolfijnen
2002Sidney Lammens ( voetbal)Frederik Van Buynder ( skiën)
2003Julie Callens ( reddend zwemmen)Griet Vandenhouweele ( trampoline )
2004Anthony Portier ( voetbal )Jasper Vangaever ( trampoline )
2005Frederik Van Buynder ( skiën)Isabel Van Buynder ( skiën)
2006Nicolas Verschoore ( mountainbike )Brian Uyttersprot ( zwemmen)
2007So Yung De Baere ( rugby)Ward Van Boven ( badminton)
2008Jan Decock ( triatlon)Scholieren zaalvoetbalclub juwelier Coens 
2009

Jasper Vangaever ( trampoline )

Trofee voor sporter met een handicap: Michael De Ruyck ( atletiek )

Nils Arne Baert ( zwemmen)
2010Anne-Marie Meerpoel ( schietsport)Gilles Decaesstecker ( wielrennen)
2011Femke Reynaert ( duatlon-triatlon )Hanne Calleeuw ( zwemmen)
2012Gino Puystjens ( hardlopen)preminiemen ZVC De Pompe Middelkerke
2013Hanne Calleeuw ( zwemmen )Céline Roelens ( atletiek )
2014Hanne Calleeuw ( zwemmen)Britt Vanneste ( artistieke gymnastiek )
2015Céline Roelens ( atletiek)Abel Devos ( zwemmen)
2016Céline Roelens ( atletiek ) Falke Duprez ( reddend zwemmen )
2017

Céline Roelens (atletiek)

G-sport Trofee: Carloline Ghyselbrecht (atletiek)

Nore Hazaert

 

Schrijf u in op de nieuwsbrief van Gemeente Middelkerke

Categorieën