Sportclubs

#sportersblevenmeer

Als sporter maak je heel wat mee. Of je nu een prachtige zonsondergang ziet tijdens het lopen, een hert ziet oversteken terwijl je aan het fietsen bent, of je gewoon geweldig amuseert met een potje voetbal. Je beleeft gewoon meer ! 

en daarom willen we graag zoveel mogelijk mensen aan het sporten krijgen. 

En jij kan daar bij helpen : Zet  met je sportclub je foto op de sociale media met #sportersbelevenmeer #Middelkerke en zet andere mensen aan om ook te bewegen.

 

Meer informatie kan je terug vinden op www.sport.vlaanderen/sporters-beleven-meer 

Overzicht sportclubs

SporttakSportclubContact / Website
AikidoUmi No Dojoru.vermeulen@gmail.com 
AutosportMigo autocrossteamVermote Frans
0498 68 55 55
frans.vermote@pandora.be
BadmintonBadminton De Barlokesecretariaatbcbarloke@gmail.com
 BC De Bamburg Recreatief

 Roelandt Joeri, 0477 30 74 79

roelandtjoeri@hotmail.com

BasketbalMibac

http://www.bbcmibac.be/

secretariaatmibac@hotmail.com

BoksenFlandria boksCambier Danny, 0494 64 12 18
BoogschietenKH Schuttervrienden MiddelkerkeBernard Ghyselbrecht 
peter.cooleman@gmail.com
 X-treme Arrow

Dirk Verschuere

Extreme-arrow.middelkerke@hotmail.com

DuikenActinia Divingsecretariaat@actiniadiving.be
http://actiniadiving.be/
Gymnastiek / Dans MTV Sirene

http://www.turnclubsirene.be/

secretariaat@turnclubsirene.be

 Sport- en atletiekclub WestendiaKaroline Machtelinckx
059 30 19 61
zilvermeeuw@skynet.be
GolfWestgolfhttp://www.westgolf.be/nl,
info@westgolf.be
HengelenWestende PalingvissersGunst Erik
erik.gunst@outlook.com
 Columbus Noordzeevissershttp://www.columbus-noordzeevissers.be/
 Parelvissers Westende-MiddelkerkeRosseel Dirk
059 30 56 56
0486 79 45 80
larsrossi@hotmail.com
HondenKV Hondenvrienden

www.hondenvriendenmiddelkerke.be

info@hondenvriendenmiddelkerke.be

Joggingvzw Sport EventsSercu Jean-Marie
jm.sercu@telenet.be 
0478 59 49 11
 Joggingclub PasarCoene Ka
jm.sercu@telenet.be ,
058 23 86 81,
0478/52 98 58
JudoJudoclub Middelkerkejudoclubmiddelkerke@gmail.com
Jiu Jitsu

Yukio Tani Yoshiki

Baten Nathalie
0473 54 83 95
nathalie_baten@hotmail.com
ModelvliegenHappy Fun Flyershappyfunflyers@gmail.com
MinivoetbalBlijf Fit

Patrick Catrysse

catryssepatrick@outlook.be

MotorsportMotorclub Carin ( Kenny's Vrienden)Van Eetvelde Frankie
059 33 32 08
0477 44 27 25
frankie@vangoprinting.be
MountainbikeMBC Mc Chouffe

http://www.choufkes.be/

mbcchoufkes@gmail.com

 De Copains

http://www.decopains.com 

dietervzo@hotmail.com

 Zandfrettersfreddydeleeuw@telenet.be
OmnisportOctopus sportclub vzw 

Peter Tack

peterfranstack@gmail.com

Openlucht

Line dans 

The Bartons

tinav_28@hotmail.com
 Bootcamp Middelkerke

tamararosseel@hotmail.com

PetanqueDe ZeemeerminVan Eycken Lola,
lola.cj@telenet.be  
059 31 06 58
Padelvzw Padel on the Beachtkindtkatrien@skynet.be
RuitersportLRV Spermalieruiterscharlotte_laire@hotmail.com
 Vikingruitersfrancine.versluys@gmail.com
 Jong Spermalieruiters

Stefaan Garmyn
secretariaat@spermalieruiters.be

http://www.spermalieruiters.be

 Ruiterclub Derbyhttp://www.manegederby.be/
Tennis en tafeltennis

Tafeltennisclub Westende

Grunenberg Hans
058 23 71 78
hansgrunenberg@gmail.com
 TC Middelkerkehttp://www.tcmiddelkerke.com/
TriathlonMidlon triathlon clubhttp://www.midlon.be
VoetbalDavo Westendecoussaertpetra@msn.com 
 SC Lombardsijde 
alainvandroogenbroeck190@hotmail.com
 KV Middelkerkefrank.duplacie@icloud.com
 SK Spermalie - Middelkerke

http://skspermalie.com

de.poortere.dirk@gmail.com

  Sluzenaore/Walravedirk.vanhille@telenet.be
 Davo Leffinge

Vandendriessche Erwin
059 30 38 36
0477 22 19 69,

erwin.vandendriessche@pandora.be

Volleybal

Bonte Pier

Struye Marc
059 27 93 92
marc.struye@telenet.be
 VC R-Unitedlotte_vansieleghem@hotmail.com
 Jumpers Middelkerke

 

rotsaert.patrick@gmail.com

 

V.O.S. Middelkerke

tom.vandenhouweele@skynet.be
 UTA 25Vaneessen Katrien
059 30 40 63
0487 41 35 88,
katrienvaneessen@hotmail.com
 VC LowlandStruye Marc
59 27 93 92
marc.struye@telenet.be
 VolleydotsDominique Lanssens
0479 27 04 34
lanssens.dominique@hotmail.com
 VC Smashing LadiesDerriks Eline
0479 85 20 69
eline_derriks@hotmail.com
 The Red Zebra's

Siffer Veronique
0477 61 09 63,

siffer.veronick@gmail.com

 VC De Crayonnele.vande.kerckhove@skynet.be
SurfenVVW Westendehttp://www.surfclubwn.be/
WandelenDe Duintrappershttp://www.duintrappers.be/
 De SchoeslietersDe Jonghe Dirk
059 30 49 49
0475 66 51 79
dirk@de-jonghe.be
 Spoetnikstappershttp://www.spoetnikstappers.be/
WielrennenWTC KateiestampersTratsaert Luc
059 30 46 55, 0475 28 99 59
luc.tratsaert@skynet.be
 Cycling Team MiddelkerkeBernard Peter
0486 44 42 90
peterbernard@skynet.be
 Cyclocross comité

Geert Bonne

secretariaat@noordzeecross.com

 vzw WTC Marva Parken en Golf Azur

danny@wtcmarvaparken.be

 De swaenefietsers

https://swaenefietsers10.webnode.be

 WTC Westenderoger.heerwegh@hotmail.com
ZwemmenZwemclub Dolfijnen 
http://www.dolfijnenmiddelkerke.be/
 Flanders Coast Lifesaving Team www.lifesaving.be
zaalvoetbalZVC MiddelkerkeJohan Deschacht
059 30 54 34
johandeschacht@hotmail.com
 Liga de Barlokeyssei.debarloke@gmail.com

 

Schrijf u in op de nieuwsbrief van Gemeente Middelkerke