Evenementen agenda Middelkerke

Print

februari 2019

ma 18/02

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
wo 20/02

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
vr 22/02

Theater De Toekomst: Romeo en Julia 20:00 u.

centrum De Branding, Populierenlaan, 8430 Middelkerke
za 23/02

Mountainbiketourtocht 08:00 u.

8430
zo 24/02

Handelsbeurs 10:00 u.

Bamburgstraat, Lombardsijde
zo 24/02

CoastRace 12:00 u.

Calidris Westende, Strandlaan, 8430 Westende
di 26/02

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 27/02

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde

maart 2019

vr 01/03

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 02/03

Jeugdatelier 14:00 u.

de Calidris, Strandlaan 1, Westende
ma 04/03

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
wo 06/03

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 07/03

Valentijntjes wandeltocht 07:30 u.

Middelkerke
do 07/03

Knutselnamiddag voor kinderen en (groot)ouders 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
do 07/03

Themaknutselen 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
zo 10/03

Krokodilletocht 07:00 u.

gemeenteschool Middelkerke, Middelkerke
zo 10/03

Start to Westgolf - Gratis Golfinitiatie 14:00 u.

Westgolf, Bassevillestraat 81, Westende
ma 11/03

Praatgroep Frans 09:30 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
ma 11/03

Bijeenkomst fotoclub Candela 14:00 u.

Bibliotheek , Populierenlaan 16, Middelkerke
di 12/03

Spaans voor beginners 09:30 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
di 12/03

infosessie pleegzorg 2019 19:00 u.

CC DeBranding ,
di 12/03

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 13/03

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
wo 13/03

Tableau Nr 1: 2 Flikken 20:00 u.

centrum De Branding, Populierenlaan, Middelkerke
vr 15/03

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 16/03

Hutsepot Schore 18:30 u.

Zaal Scora, Lekestraat 1, Schore
zo 17/03

Theater Tieret en Walrus: Meneer Beer en de Woeste Wolven 15:00 u.

centrum De Branding, Populierenlaan 35, 8430 Middelkerke
ma 18/03

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
di 19/03
wo 20/03

Dansnamiddag met De Bonanza's 14:00 u.

centrum De Branding, Populierenlaan 35, Middelkerke
wo 20/03

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
vr 22/03
vr 22/03

Ladies night 18:30 u.

8430
zo 24/03

Eneco Clean Beach Cup 13:00 u.

ter hoogte van De Kwinte, Koning Ridderdijk, 8430 Westende
di 26/03

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 27/03

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 28/03

Doortocht wielerwedstrijd Brugge-De Panne 14:25 u.

Vaartdijk-Zuid; Spermaliestraat; Westendelaan; Hofstraat; Schuddebeurzeweg; Ooststraat; Loviestraat; Rattevallestraat; Brugsesteenweg, Leffinge; Slijpe; Middelkerke; Westende; Mannekensvere; Wilskerke
do 28/03

Vertelavond 16:30 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
vr 29/03

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
vr 29/03

"Olijfje en haar moordenaars" 20:00 u.

Stille Meers, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
za 30/03

Kijk! Ik fiets! 09:00 u.

Sporthal De Barloke , Slijpesteenweg 28, Leffinge
za 30/03

"Olijfje en haar moordenaars" 20:00 u.

Stille Meers, Sluisvaartstraat 17, 8430 Middelkerke
zo 31/03

Ezelcavalcade 13:30 u.

8430 Lombardsijde; Westende
zo 31/03

"Olijfje en haar moordenaars" 19:00 u.

Stille Meers, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke

april 2019

ma 01/04

Bijeenkomst fotoclub Candela 14:00 u.

Bibliotheek , Populierenlaan 16, Middelkerke
ma 01/04

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
wo 03/04

Bloemschikken Pasen 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
wo 03/04

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 04/04

Themaknutselen 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
vr 05/04

Europa Lokaal 19:30 u.

De Zwerver, Dorpsstraat 95, Leffinge
za 06/04

Jeugdatelier 14:00 u.

de Calidris, Strandlaan 1, Westende
di 09/04

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 10/04

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 11/04

Pasen in het park 13:00 u.

Kleine Kerkweg (Normandpark), 8430 Middelkerke
vr 12/04

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 13/04

Lentekriebels wandeltocht 07:30 u.

Middelkerke
za 13/04

Paaseieren schattenjacht 09:00 u.

strand thv trianon, Koning Ridderdijk, Westende
za 13/04

Pasen in het park 11:00 u.

Normandpark Middelkerke, Kleine Kerkweg, 8430 Middelkerke
zo 14/04

Ethias Challenge Westhoek 2019 08:00 u.

Sporthal De Branding, Populierenlaan 35, Middelkerke
zo 14/04

Pasen in het park 11:00 u.

Normandpark Middelkerke, Kleine Kerkweg, Middelkerke
ma 15/04

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
wo 17/04

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
za 20/04

Paaseierenraap Wilde Wijken 13:00 u.

Wilde Wijken , Hofstraat, Westende
zo 21/04

Paaseierenworp 10:00 u.

Koning Ridderdijk, Westende
ma 22/04

Garnaalkruidemonstratie 09:00 u.

strand gedeelte vanaf 'Carlton' tot Paul Houyouxstraat, Middelkerke
ma 22/04

Opendeurdag - Start to Westgolf - Gratis Golfinitiatie 10:00 u.

Westgolf, Bassevillestraat 81, Westende
di 23/04

Spaans voor beginners 09:30 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
di 23/04

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 24/04

Buitenspeeldag 13:00 u.

Normandpark, Normandlaan; Paravangdreef, 8430 Middelkerke
wo 24/04

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
wo 24/04

Histrylogie: 1969, een halve eeuw Woodstock 20:30 u.

centrum De Zwerver, Dorpsstraat 95, 8430 Leffinge
vr 26/04

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 27/04

Openingsrit Lodge Alfa 10:00 u.

9de-Linielaan, Middelkerke
ma 29/04

Praatgroep Frans 09:30 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
ma 29/04

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende

mei 2019

wo 01/05

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 02/05

Themaknutselen 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
za 04/05

Tastoe 11:00 u.

Zeedijk t.h.v. Rotonde, 8430 Westende
za 04/05

Hengelwedstrijd 13:00 u.

strand gedeelte tussen 'Rotonde' en zone voor Kwintestraat, Middelkerke
za 04/05

Jeugdatelier 14:00 u.

de Calidris, Strandlaan 1, Westende
wo 08/05

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
vr 10/05

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 11/05

Rommelmarkt Stripfestival 06:00 u.

Zeedijk, Middelkerke
za 11/05

Belgian Coast Walk 10:00 u.

grondgebied Middelkerke,
zo 12/05
zo 12/05

Outdoorwedstrijd LRV Jong Spermalieruiters 09:00 u.

Snipgatstraat, Leffinge
zo 12/05

Start to Westgolf - Gratis Golfinitiatie 14:00 u.

Westgolf, Bassevillestraat 81, Westende
ma 13/05

Bijeenkomst fotoclub Candela 14:00 u.

Bibliotheek , Populierenlaan 16, Middelkerke
ma 13/05

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
di 14/05

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 15/05

Blokkerk 2019 07:00 u.

Kerk Sint-PietersKappele,
wo 15/05

Boemelbij XL Schore 14:00 u.

Buchenbuerenplein, Büchenbeurenplein, Schore
wo 15/05

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 16/05
zo 19/05

Modelbouwbeurs 09:00 u.

Zaal Stille Meers, Middelkerke
zo 19/05

Feest in het park 11:00 u.

Normandpark, Kleine Kerkweg, 8430 Middelkerke
wo 22/05

Boemelbij XL Westende 14:00 u.

Hofstraat, Hofstraat, Westende
wo 22/05

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
vr 24/05

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 25/05

Kermis Westende-Dorp 16:00 u.

Arthur Meynneplein, Westende
ma 27/05

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
di 28/05

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 29/05

Boemelbij XL Mannekensvere 14:00 u.

Brugsesteenweg, Brugsesteenweg, Mannekensvere
wo 29/05

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
vr 31/05

Dag van de Buren 2019 07:00 u.

Kerk Sint-PietersKappele,
vr 31/05

Loopevenement 10:00 u.

strand Middelkerke, Middelkerke; Westende

juni 2019

za 01/06

Rommelmarkt Belgisaan 06:00 u.

Marktplein, Middelkerke
za 01/06

Jeugdatelier 14:00 u.

de Calidris , Strandlaan 1, Westende
wo 05/06

Boemelbij XL Sint Pieters Kapelle 14:00 u.

Jonckvrouwe Gelaplein, Jonckvrouwe Gelaplein, Sint-Pieters-Kapelle
wo 05/06

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 06/06

Themaknutselen 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
vr 07/06

Sluze Kermesse 10:00 u.

Marktplein, 8430 Middelkerke
vr 07/06

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 08/06

Carrousel 10:30 u.

Portiekenlaan; Distellaan; Meeuwenlaan; Koning Ridderdijk (centrumstraten) Westende-Bad, 8430 Westende
za 08/06

Avondmarkt Sluze Kermesse 16:00 u.

Populierenlaan; Onderwijsstraat; Duinenweg; Marktplein,
zo 09/06

Ontbijtactie De Zandloper Middelkerke 06:00 u.

Gemeenteschool De Zandloper, Onderwijsstraat 5, Middelkerke
zo 09/06

Garnaalkruiwedstrijd 11:30 u.

Strand gedeelte tussen Strandlaan en 'Rotonde', Westende
zo 09/06

Paddle Front 2019 12:00 u.

parking Schoorbakkebrug (kant Middelkerke), Ijzerdijk, Schore
zo 09/06

Start to Westgolf - Gratis Golfinitiatie 14:00 u.

Westgolf, Bassevillestraat 81, Westende
ma 10/06

Rommelmarkt Sluze Kermesse 06:00 u.

Kapelstraat; Hendrik Prootstraat; Veldstraat, Middelkerke
ma 10/06

Vespa ride-out 09:00 u.

grondgebied Middelkerke, Middelkerke
ma 10/06

9de Coppa Kurt Renty 09:00 u.

Voetbalveld Middelkerke, Middelkerke
di 11/06

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
di 11/06

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 12/06

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
vr 14/06

Bierweekend 14:00 u.

Zeedijk; Epernayplein, 8430 Middelkerke
zo 16/06

Rommelmarkt en bbq 06:30 u.

Baronstraat; Bamburgstraat, Lombardsijde
zo 16/06

Hondenwandeling en memory De Natteneuzen 07:00 u.

gemeenteschool Lombardsijde, Lombardsijde
zo 16/06

Kermis Slijpe 08:00 u.

parking voetbalterrein, Diksmuidestraat, Slijpe
ma 17/06

Bijeenkomst fotoclub Candela 14:00 u.

Bibliotheek , Populierenlaan 16, Middelkerke
wo 19/06

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
vr 21/06

Fotografie 20:00 u.

De Kilt, Essex Scottishlaan 3, Westende
za 22/06

Citytrail@Middelkerke 16:00 u.

Sporthal De Branding , Populierenlaan 35, 8430 Middelkerke
zo 23/06

Stripleuk 11:00 u.

Kleine Kerkweg (Normandpark), 8430 Middelkerke
ma 24/06

Bingo 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
di 25/06

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 26/06

Bloemschikken Zomer 14:00 u.

Buurthuis Westende, Meeuwenlaan 37, Westende
wo 26/06

Yoga Lombardsijde 20:00 u.

Polyvalente zaal, Schoolstraat 37, Lombardsijde
do 27/06

BK wielrennen - tijdrit elite 13:00 u.

8430 Middelkerke; Westende; Lombardsijde
zo 30/06

Middelkerke City Swim 2019 (OV) 09:00 u.

te bepalen, Middelkerke
zo 30/06

Vespa Meeting 10:00 u.

Epernayplein; Zeedijk, Middelkerke
zo 30/06

Tweedehandsbeurs Wilde Wijken 10:00 u.

Wilde Wijken , Hofstraat, Westende
zo 30/06

Apero Sundays (Lombardsijde) 11:00 u.

Gemeenteschool, Schoolstraat, 8430 Lombardsijde

juli 2019

wo 03/07

Avondmarkt Lombardsijde 16:30 u.

Hoogstraat; Schoolstraat, Lombardsijde
do 04/07

Plage Préférée Radio 2 09:00 u.

Koning Ridderdijk t.h.v. de Zwaluwenlaan, 8430 Westende
za 06/07

Rommelmarkt Belgisaan 06:00 u.

Marktplein, Middelkerke
za 06/07

StreetmArt 10:00 u.

Koning Ridderdijk t.h.v. surfclub De Kwinte , 8430 Westende
za 06/07

Couleur aan zee (OV) 11:00 u.

Epernayplein Middelkerke, Epernayplein, 8430 Middelkerke
za 06/07

Jeugdatelier 14:00 u.

de Calidris, Strandlaan 1, Westende
za 06/07

Kermis Lombardsijde 16:00 u.

Oude Nieuwpoortstraat, Lombardsijde
zo 07/07

Rommelmarkt De Ezel 07:00 u.

Schoolstraat; Hoogstraat, Lombardsijde
zo 07/07

Garnaalkruidemonstratie 10:00 u.

Strand gedeelte tussen 'Rotonde' en Louis Logierlaan, Westende
zo 07/07

Apero Sundays (Leffinge) 11:00 u.

Leffingeleurenplein, 8430 Leffinge
ma 08/07

Avondmarkt Middelkerke-Centrum en Zeedijk-Oost 17:00 u.

Kerkstraat; Paul de Smet de Naeyerstraat; Zeedijk, Middelkerke
di 09/07

Lotto's muziekshow Midd 12:00 u.

Epernayplein, Middelkerke
di 09/07

Wol- & Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 10/07

Feest op de Dijk 15:30 u.

Epernayplein, 8430 Middelkerke
wo 10/07

Avondmarkt Lombardsijde 17:00 u.

Hoogstraat; Schoolstraat, Lombardsijde
do 11/07

Rommelmarkt 06:00 u.

Zeedijk, Middelkerke
do 11/07

Vuurwerk 23:00 u.

strand t.h.v. Epernayplein (westkant), 8430 Middelkerke
vr 12/07

Ravotdag Westende 12:00 u.

t.h.v. de Zwaluwenlaan, Zeedijk, Westende
za 13/07

Rommelmarkt Stripfestival 06:00 u.

Zeedijk, Middelkerke
za 13/07

Rommelmarkt 06:00 u.

Duinenlaan, Westende
za 13/07

Tattoo convention (ov) 08:00 u.

De Branding, Populierenlaan; Brandingplein, 8430 Middelkerke
za 13/07

Kermis Mannekensvere 08:00 u.

Waternekkersplein, Mannekensvere
za 13/07

Avondmarkt Westende-Dorp 17:00 u.

Westendelaan, Westende
zo 14/07

Rommelmarkt Sportwereld 06:00 u.

Oudstrijdersplein, Middelkerke
zo 14/07

Hengelwedstrijd 09:00 u.

Strand gedeelte tussen 'Rotonde' en zone thv Kwintestraat, Middelkerke
zo 14/07

Couleur aan zee 11:00 u.

Epernayplein, 8430 Middelkerke
zo 14/07

Apero Sundays (Mannekensvere) 11:30 u.

Brugsesteenweg (oud gemeentehuis), 8430 Mannekensvere
zo 14/07

Start to Westgolf - Gratis Golfinitiatie 14:00 u.

Westgolf, Bassevillestraat 81, Westende
ma 15/07

Avondmarkt Zeedijk-West Middelkerke 17:00 u.

zeedijkwandelweg, Zeedijk, Middelkerke
di 16/07

Kweetniehoeleuk 10:30 u.

Zeedijk, 8430 Middelkerke
di 16/07

Lotto's muziekshow Westende 12:00 u.

Zeedijk Zeedijk t.h.v. Zwaluwenlaan, 8430 Westende
wo 17/07

Avondmarkt Lombardsijde 17:00 u.

Hoogstraat; Schoolstraat, Lombardsijde
do 18/07

Rommelmarkt Trianon en Buren 06:00 u.

Koning Ridderdijk, Westende
do 18/07

Ravotdag Middelkerke 10:00 u.

Epernayplein, Middelkerke
vr 19/07

Circus Barones 16:00 u.

Weide Benoot, Rietstraat, 8430 Middelkerke
za 20/07

Stripfestival 10:00 u.

Zeedijk; Arthur De Greefplein, 8430 Middelkerke
za 20/07
za 20/07

Hapfestival 11:00 u.

Kleine Kerkweg (Normandpark) , 8430 Middelkerke
za 20/07

Avondmarkt Westende-Bad 17:00 u.

zeewandeldijk, Koning Ridderdijk, Westende
zo 21/07

Beach Walk 07:00 u.

gemeenteschool Lombardsijde, Lombardsijde
zo 21/07
zo 21/07

Apero Sundays (Sint-Pieters Kapelle) 11:00 u.

Jonckvrouwe Gelaplein, 8430 Sint-Pieters-Kapelle
zo 21/07

Vuurwerk 23:00 u.

strand t.h.v. Meeuwenlaan, 8430 Westende
ma 22/07

Plage Préférée Radio 2 09:00 u.

Epernayplein, 8430 Middelkerke
ma 22/07

Willy Van Craen Muziek Westende 12:00 u.

t.h.v. de Zwaluwenlaan, Zeedijk Zeedijk t.h.v. de Zwaluwenlaan, 8430 Westende
ma 22/07

Avondmarkt Zeedijk-West Middelkerke 17:00 u.

zeewandeldijk, Zeedijk, Middelkerke
di 23/07

Wol- en Naaiatelier 19:00 u.

Welzijnshuis, Sluisvaartstraat 17, Middelkerke
wo 24/07

Feest op de Dijk 15:30 u.

Zeedijk t.h.v. de Zwaluwenlaan, 8430 Westende
wo 24/07

Avondmarkt Lombardsijde 17:00 u.

Hoogstraat; Schoolstraat, Lombardsijde
do 25/07

Rommelmarkt Westend Gamers 08:00 u.

Koning Ridderdijk, Westende
vr 26/07

Vlaanderen Zingt 19:30 u.

Zeedijk t.h.v. de Zwaluwenlaan, 8430 Westende
za 27/07

Rommelmarkt Stripfestival 06:00 u.

Zeedijk, Middelkerke
za 27/07

Avondmarkt Westende-Bad 17:00 u.

zeewandeldijk, Koning Ridderdijk, Westende
zo 28/07

RM en bbq HB Lombardsijde 06:30 u.

Schoolstraat; Hoogstraat, Lombardsijde
zo 28/07

Stripfiguren wandeltocht 07:00 u.

Middelkerke
zo 28/07

Apero Sundays (Schore) 11:00 u.

Büchenbeurenplein, 8430 Schore
ma 29/07

Avondmarkt Middelkere-Centrum en Zeedijk-Oost 17:00 u.

Kerkstraat; Paul de Smet de Naeyerstraat; Zeedijk, Middelkerke
wo 31/07

Avondmarkt Lombardsijde 17:00 u.

Hoogstraat; Schoolstraat, Lombardsijde

augustus 2019

do 01/08

Blokkerk 07:00 u.

Kerk Sint-PietersKappele,
do 01/08

BBQ Sportwereld 09:30 u.

Oudstrijdersplein, Middelkerke
vr 02/08

3 of Live Middelkerke 12:00 u.

Zeedijk; Zwaluwenlaan, 8430 Westende
vr 02/08

Lotto's Muziekshow Middelkerke 12:00 u.

Epernayplein, 8430 Middelkerke
za 03/08

Ravotdag Middelkerke 11:00 u.

Epernayplein, Middelkerke
za 03/08

Jeugdatelier 14:00 u.

De Calidris, Strandlaan 1, Westende
za 03/08

Kermis Middelkerke 16:00 u.

marktplein, Populierenlaan, Middelkerke
za 03/08

Avondmarkt Westende-Dorp 17:00 u.

Westendelaan, Westende
zo 04/08

Garnaalkruidemonstratie 09:00 u.

Strand gedeelte tussen 'Rotonde' en Strandlaan, Westende
zo 04/08

Apero Sundays (Slijpe) 11:00 u.

voetbalplein, Diksmuidestraat t.h.v. voetbalplein, Slijpe
ma 05/08

Avondmarkt Zeedijk-West Middelkerke 17:00 u.

zeewandeldijk, Zeedijk, Middelkerke
di 06/08

Kweetniehoeleuk 10:30 u.

Zeedijk Westende t.h.v.Zwaluwenlaan, Zeedijk; Zwaluwenlaan, 8430 Westende
di 06/08

Feest op de Dijk 15:30 u.

Epernayplein, Middelkerke
wo 07/08

Avondmarkt Lombardsijde 17:00 u.

Hoogstraat; Schoolstraat, Lombardsijde

Schrijf u in op de nieuwsbrief van Gemeente Middelkerke

Categorieën