Kom jij ook naar de infomarkt over de nieuwe zeedijk?

Gepost op 09/05/2025

Kom naar de infomarkt op zaterdag 10 mei in de mezzanine van Silt en ontdek op welke manier de realisatie van de nieuwe Middelkerkse zeedijk zal verlopen. De projectmedewerkers geven er dan tekst en uitleg over dit sleutelproject voor Middelkerke.

Werken starten in najaar 2026

Momenteel lopen de voorbereiding voor dit project op volle toeren. Milieu-effectenrapportage, lichtstudies, de opmaak van de omgevingsvergunning en voorbereiding van de nutwserken. Het zijn de belangrijkste elementen die momenteel op de planning staan. Dit alles moet uitmonden in een effectieve start van de werken in het vroege najaar van 2026. Vast staat ook dat de zone tussen Silt en het Arthur De Greefplein het eerst aan de beurt komt.

Nieuw Arthur De Greefplein 

Het vernieuwde Arthur De Greefplein wordt de absolute eyecatcher van het project. Nu is het plein vooral een verhard dijkuiteinde, vol straatmeubilair en paaltjes. Het plein krijgt een echte metamorfose met groen, verschillende mobiliteitstoepassingen en ruimte voor evenementen.

Vrij toegankelijk

De infomarkt is gratis en vrij toegankelijk op zaterdag 10 mei tussen 10 en 17 u. in de mezzanine van Silt.

Wil je nu al extra informatie over de plannen van de nieuwe zeedijk in Middelkerke? Bekijk dan de projectpagina op de website van het gemeentebestuur.